O nás

Firma AGROTRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným, so sídlom v Dunajskej Strede, bola založená v roku 1992.

Hlavným zameraním spoločnosti AGROTRADE bol predaj poľnohospodárskej techniky a náhradných súčiastok na traktory ZETOR, rozmetadlá, nakladače, pluhy, rotačné kosačky a podobne.
Postupom času sme našu činnosť rozšírili aj na záhradnú techniku, v ktorej zastupujeme také renomované značky, ako sú HUSQVARNA, GARDENA, STIHL. Od uvedených značiek predávame najmä kosačky, ručné motorové píly a postrekovače.
Ďalej, ručné elektrické náradie, vŕtačky, brúsky, kompresory, vodárničky, zváračky, vysávače a vysokotlakové čističe značiek Karcher, GUDE a FERM.

Malú poľnohospodársku techniku zastupuje v našej ponuke malotraktor AGZAT, ROBI, VARI SYSTÉM, TZ4K-14 a ich modernizované verzie.
Na celý, nami poskytovaný sortiment strojov, zabezpečujeme náhradné súčiastky a tiež komplexný záručny a pozáručný servis, kde služby poskytujeme s viac ako 20 ročnou skúsenosťou.
Ďalším našim zmluvným partnerom je spoločnosť AGADOS - popredný výrobca širokéhe sortimentu auto prívesov.

Neoddeliteľnou súčasťou obchodnej činnosti našej spoločnosti je predaj širokého sortimentu náhradnych súčiastok a dielov, z ktorých je potrebné spomenúť najmä: akumulátory, ložiská, guferá, klinové remene, filtre, oleje, reťaze, svetlomety, žiarovky, hydraulické hadice, hydraulické čerpadlá, zdvíhacie zariadenia, štartéry, alternátory, autokozmetika, chladiaca kvapalina, spojovací materiál a kardany.

Okrem obchodnej činnosti sme našu činnosť rozšírili aj o poskytovanie služieb v oblasti pneuservisu na nákladné aj osobné automobily, poľnohospodárske a cestné stroje.
Tešíme sa z priazne mnohých zákazníkov z radov domácich hobby majstrov, záhradkárov, ale aj profesionálov, poľnohospodárov.
Pozornosť zameriavame aj na potreby obecných úradov, kde ponúkame široký sortiment komunálnej techniky, od čistiacich zariadení, cez rotačné kefy, sypace, snehové radlice, dŕviče, až po lopaty, metly, fúriky a pod.

Po práci je dobré zvoliť oddych a relax. Aj v tomto segmente u nás nájdete zaujímavý sortiment.
Na aktívne využitie voľného času ponúkame loďky, lodné motory, kajaky, vodné bicykle.

AGROTRADE je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a naše pôsobenie na trhu sme plne využili na to, aby sme zákazníkom poskytovali pod jednou strechou kvalitný tovar s komplexnými službami za prijateľné ceny, s ciel'om zostať dlhodobým, zodpovedný a spol'ahlivým partnerom.

Viac o nás a našich službách nájdete na www.agrotrade.sk.

AGROTRADE - robíme to, čo nás baví - robíme to pre vás.